Polityka prywatności

  1. Beata Stryjewska radca prawny, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Prawna Beata Stryjewska, Al. Przyjaciół 6 lok. 1, 00-565 Warszawa (zwana dalej Szkołą) przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników swojej strony internetowej.
  2. Przetwarzanie przez Szkołę danych osobowych odbywa się na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WA (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE L. z 2016 r. Nr 119, str. 1), zwanego dalej RODO oraz ustawy dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych i ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych – więcej na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Zasadach przetwarzania danych osobowych.
  3. Szkoła pozyskuje w sposób automatyczny informacje dotyczące adresów IP użytkowników strony internetowej. Dane te służą do administrowania stroną internetową, analizy statystyk odwiedzin, ustalenia, które podstrony są najczęściej odwiedzane.
  4. Stosujemy pliki cookies tj. pliki przechowywane na komputerze użytkownika strony. Przez używanie strony internetowej Szkoły wyrażacie Państwo zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z niniejszą polityką. Jeżeli nie zgadzacie się Państwo na używanie przez nas ciasteczek, prosimy zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania naszej strony internetowej.
  5. Szkoła używa ciasteczek, aby strona internetowa działała szybciej i była łatwiejsza w użyciu, a także do zbierania statystyk odwiedzin strony i zachowania jej użytkowników. Na stronie możemy używać ciasteczek sesyjnych (pozostają na komputerze tylko podczas korzystania z naszej strony), stałych (pozostają na komputerze tak długo, jak długo mają ustawiony czas życia lub do momentu usunięcia). Stosowanie ciasteczek w żaden sposób nie pozwala zidentyfikować tożsamości użytkowników.
  6. Nasza strona zawiera linki do innych stron i nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności na tych stronach.
  7. Wszelkie pytania i wątpliwości o politykę bezpieczeństwa prosimy kierować na telefony i maile zawarte w zakładce https://beata-stryjewska.pl/kontakt/.
  8. Wszelkie zmiany polityki prywatności będą umieszczane w zakładce http://szkolaprawa.waw.pl/polityka-prywatnosci/